شماره : 259
۱۴ / ۲ / ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۶

14 اردیبهشت ماه ؛؛

شماره 171 نشریه عهد منتشر شد

این نشریه پرتیراژ ، 14 اردیبهشت ماه 1402 در 16 صفحه منتشر شد.؛

…………………………………………………………….

شماره 171 نشریه عهد منتشر شد

شیدا خبر:

شماره 171 از نشریه عهد منتشر و در پیشخوان روزنامه فروشی های آذربایجان غربی قرار گرفت.

این گزارش حاکی است این نشریه پرتیراژ ، 14 اردیبهشت ماه 1402 در 16 صفحه ( 8 صفحه مطلب و خبر  در سایز روزنامه ای+ 8 صفحه ضمیمه نیازمندیهای رایگان امور خیریه در سایز کوچک)منتشر شد.

گفتنی است که نشریه ارزشی عهد با صاحب امتیازی خانم نصیری و سردبیری علی علیزاده منتشر می شود.

تیترهای نیم صفحه بالای این نشریه عبارتند از:

-امام خامنه اي: معلمان پرورش‌دهندگان جواهر قيمتي نسل «نوجوان و جوان» هستند

-استاندار آذربايجان غربي: اتمام پروژه<هاي نيمه<تمام در استان در دستور كار است

-نماينده سلماس در مجلس: »لغو رواديد« با ديگر کشورها تاثيرات مثبت اقتصادي به همراه دارد

-فرمانده كل سپاه: در اثناي جنگي تمام<عيار در حال ساختن پايه هاي يك تمدن هستيم

-رييس جمهور: ساماندهي قرارداد كارگران حتما بايد مورد توجه قرار گيرد

-سوره احقاف و عظمت و فضايل اين سوره

-360 ميليارد ريال جهت ارتقاي شاخص بهداشتي اشنويه اختصاص يافت

-آگهی مناقصه راهدری آذربایجان غربی هم در نیم صفحه پایین این رسانه قراردارد که مربوط به مناقصه بهسازی و آسفالت راه روستایی کاسب – خرم آباد شهرستان ارومیه است.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 259 توسط admin و در روز پنجشنبه 14 اردیبهشت 1402 ساعت ۲۰:۴۶:۳۵
© Copyright 2023 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 256
۲۳ / ۱۲ / ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۰

انتشار شماره 169 نشريه عهد

شماره 169 نشریه عهد منتشر شد.؛

………………………………………..

انتشار شماره 169 نشريه عهد

شماره 169 نشریه عهد منتشر شد.

شماره 169 از هفته نامه عهد به تاریخ 23 اسفند بر پیشخوان دکه های روزنامه فروشی آذربایجان غربی قرار گرفت.

این شماره از نشریه که در 12 صفحه و با مطالب متنوع منتشر شده است شامل اخبار و مطالب استانی و فرااستانی با رویکرد دینی ، قرآنی ، دفاع مقدسی است.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول نشریه عهد خانم ساقی نصیری بوده و سردبیری آن برعهده علی علیزاده است.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 256 توسط admin و در روز سه شنبه 23 اسفند 1401 ساعت ۱۷:۲۰:۲۰
© Copyright 2023 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 253
۱۹ / ۸ / ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۲

بهره برداری دشمن از ضعف رسانه ها در ایران؛؛

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی: تولیدات محتوایی رسانه های بومی یک ضرورت است

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: دشمن از شرایط فعلی و ضعف رسانه های کشور نهایت استفاده را می برد که در شرایط فعلی، تولیدات محتوایی رسانه های بومی یک ضرورت است.؛

به گزارش عهد خبر به نقل از افتخار آذربایجان، سردار رحیم جهانبخش -فرمانده انتظامی آذربایجان غربی- در نشست خبری در جمع اصحاب رسانه با بیان مطلب فوق در ادامه افزود: دشمن در حال حاضر به دلیل میدان داری رسانه ای و به دست گرفتن شبکه های اجتماعی و پیام رسان هایی نظیر تلگرام، اینستاگرام، توییتر و واتس اپ، هر چه را که می خواهد حذف می کند و هر آنچه را نیز بخواهد منتشر می نماید.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی تصریح کرد: در این میدان داری رسانه ای که حقیقتاً باید نام آن را جنگ رسانه ای گذاشت، دشمن به ضعف رسانه های کشور و کم اثر بودن نفوذ رسانه های داخلی در بین مردم پی برده و سعی دارد از همین نقطه ضعف به کشور آسیب برساند.

سردار جهانبخش اذعان داشت: در حال حاضر، چندین هزار نفر در شبکه های معاند توسط دشمن حمایت مالی، سخت افزاری و نرم افزاری می‌شوند تا با گمراه کردن افکار عمومی، جمهوری اسلامی را آماج انواع پست های تفرقه افکنانه، کامنت ها و هتاکی ها در شبکه های اجتماعی قرار دهند همچنان که طبق بررسی های انجام شده، بیش از 80 درصد کامنت گذاران علیه جمهوری اسلامی، آی پی عربستان سعودی و آلبانی را داشتند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن، ایران قوی را به هیچ عنوان تحمل نمی کند، گفت: هدف نهایی تلاش های دشمن در ایران، بدون شک تمرکز بر روی گسل های قومیتی و تجزیه طلبی بوده و سعی دارد با تزریق دروغ و تهییج هیجانات به ترویج خشونت و تروریسم بپردازد.

مقام عالی انتظامی آذربایجان غربی از تلاش نافرجام رسانه های معاند در نسبت دادن قتل مرحومه خانم «نسیم صدقی» به اغتشاشات اخیر پرده برداشت و گفت: ایشان در یک اختلاف خانوادگی کشته شده اند اما دشمنان با دروغ پردازی تلاش کردند آن را به نا آرامی های اخیر ارتباط دهند که آبرو و آزرده خاطر شدن خانواده مقتول، هیچ ارزشی برای آنان نداشت.

سردار جهانبخش با ابراز خرسندی از ایجاد فضای گفتمانی و صحبت با مردم از طریق رسانه ها تاکید کرد: رسانه های معاند با دروغ پردازی های رنگارنگ از طریق افزایش ضریب نفوذ در میان نوجوانان و جوانان، روایت های اشتباهی از وضعیت کشور ارائه می دهند که تداوم این اخبار کذب، حیثیت آنها را به زیر سوال برده چون مردم آگاه ایران، اطمینان خود را به این رسانه های حامی تروریسم از دست داده اند.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی همچنین از کشف 580 قبضه انواع سلاح غیر مجاز طی دو ماه اخیر در آذربایجان غربی خبر داد و افزود: 320 قبضه از این تعداد، سلاح شورشی با هدف نا امنی و استفاده در اغتشاشات به کشور وارد شده بود که اینها همه نشان از عزم جدی دشمن برای ایجاد نا امنی در کشور با استفاده از نا آرامی و پیاده کردن سیاست های خصمانه خود در اوضاع موجود است.

وی با اعلام اینکه پلیس موفقیت های بسیاری در هفت ماهه امسال در سطح استان کسب کرده و پایین بودن رتبه آذربایجان غربی در بسیاری از مولفه ها نظیر آلودگی به مواد مخدر، تصادفات منجر به فوت، نزاع و درگیری، جرایم مالی، مشکلات اخلاقی، شرارت، آدم ربایی و قتل نشان از امنیت بالای استان دارد، خاطر نشان ساخت: آذربایجان غربی سی و سومین استان کشور در نرخ سرقت است و خوشبختانه سرقت مسلحانه نیز در استان به صفر رسیده است.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 253 توسط modir و در روز پنجشنبه 19 آبان 1401 ساعت ۱۳:۲۲:۱۴
© Copyright 2023 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 250
۲۹ / ۶ / ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۷

بدلیل بی احترامی به اهل بیت (ع)؛؛

اشکان خطیبی استغفار کند

اشکان خطیبی از جمله سلبریتی های جاهلی است که پس از فوت مرحومه مهسا امینی در یک اقدام احساسی و ناآگاهانه دست به خطایی بزرگ زده و به ساحت مقدس بانوی دو جهان حضرت فاطمه زهرا (س) بی احترامی کرده است.؛

اشکان خطیبی استغفار کند

عهد خبر:

اشکان خطیبی از جمله سلبریتی های جاهلی است که پس از فوت مرحومه مهسا امینی در یک اقدام احساسی و ناآگاهانه دست به خطایی بزرگ زده و به ساحت مقدس بانوی دو جهان حضرت فاطمه زهرا (س) بی احترامی کرده است.

خدا از سر تقصیرات مرحومه مهسا امینی بگذرد و رحمتش کند که چند روز پیش فوت کرد و والدینش در سوگ او نشستند. اما مادر داغدار این دختر از سر عصبانیت متاسفانه حرف نامربوطی زده و – العیاذ بالله – ظاهرا او را پاکدامن تر از دختر عفیفه پیامبر اسلام (ص) جلوه داده است.!!!

مبرهن است که تمام زنان عالم در پاکدامنی و عفت ، قطره ای از دریای پاکدامنی و بزرگواری بانوی دو جهان حضرت فاطمه زهرا (س) نمی شوند چه برسد که یک دختر کم حجاب و معمولی را با بانوی دو جهان بتوان مقایسه کرد.
خاک بر سر سلبریتی جاهلی که برای دیده شدن حرف های نامربوط را بازتکرار می کند و به ساحت قدسی بانوی دو جهان حضرت فاطمه زهرا (س) بی احترامی می کند.

اشکان خطیبی باید استغفار کرده و عذرخواهی کند.
با احترام – علی علیزاده ، مدیرمسئول نشریه آوای صبح

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 250 توسط admin و در روز سه شنبه 29 شهریور 1401 ساعت ۱۸:۰۷:۵۳
© Copyright 2023 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 247
۵ / ۶ / ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۹

افتتاح ۶۴ پروژه کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۱۹۳۵ میلیارد ریال در آذربایجان غربی

به گزارش پایگاه خبری افتخار آذربایجان، اکبر کرامتی -رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی- در نشست خبری تشریح برنامه‌های گرامیداشت هفته دولت با اعلام خبر فوق در ادامه افزود: با اجرای طرح‌های قابل افتتاح در هفته‌ی دولت امسال، زمینه‌ی اشتغال برای ۹۷۵ نفر در بخش کشاورزی به صورت مستقیم فراهم می شود. این مقام مسئول

به گزارش پایگاه خبری افتخار آذربایجان، اکبر کرامتی -رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی- در نشست خبری تشریح برنامه‌های گرامیداشت هفته دولت با اعلام خبر فوق در ادامه افزود: با اجرای طرح‌های قابل افتتاح در هفته‌ی دولت امسال، زمینه‌ی اشتغال برای ۹۷۵ نفر در بخش کشاورزی به صورت مستقیم فراهم می شود.

این مقام مسئول اظهار داشت: تعداد ۵ پروژه از مجموع ۶۴ پروژه قابل افتتاح بخش کشاورزی استان، در زیر بخش معاونت بهبود تولیدات گیاهی با اعتبار بالغ بر ۷۳ میلیارد ريال، با تعداد ۳۴ اشتغال پایدار، ۳۲ تثبیت اشتغال و بهره مندی ۳۸ خانوار آماده بهره برداری شده است.

وی ادامه داد: این طرح ها شامل یک واحد تولید قارچ خوراکی، سه واحد تولیدی گلخانه و یک واحد کشت گل محمدی در شهرستان های میاندوآب، بوکان، ارومیه، تکاب و نقده است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی تصریح کرد: تعداد ۶ پروژه از مجموع پروژه های قابل افتتاح بخش کشاورزی استان، در زیر بخش معاونت بهبود تولیدات دامی با اعتباری بالغ بر ۹۷۹ میلیارد ريال، با تعداد ۷۲ اشتغال پایدار و ۳۸ خانوار بهره بردار آماده افتتاح شده است.

وی تاکید کرد: این طرح ها شامل یک واحد گاوشیری، یک واحد پرواربندی گوساله، یک واحد گوسفند داشتی، دو واحد مرغ تخمگدار و یک واحد کارخانه خوراک دام در شهرستان های خوی، مهاباد و ارومیه است.

اکبر کرامتی با اشاره به اهمیت اجرای طرح‌های آب و خاک و نقش آن در مدیریت مصرف بهینه آب کشاورزی، اعلام کرد: تعداد ۳۷ پروژه از مجموع ۶۴ پروژه قابل افتتاح بخش کشاورزی استان، در بخش مدیریت آب و خاک و امور فنی مهندسی با اعتبار بالغ بر ۳۴۹ میلیارد ريال، با تعداد ۵۵۶ اشتغال پایدار، ۹۰۹ مورد تثبیت اشتغال و ۱۰۹۱ خانوار بهره بردار نیز در این ایام به دست مسئولان استانی و شهرستانی افنتاح می شود.

وی افزود: این طرح ها شامل ۱۶ طرح انواع سیستم های نوین آبیاری با ظرفیت ۸۶۵ هکتار، ۴ طرح انتقال آب با لوله به طول ۶ هزار و ۲۲۴ متر، سه طرح احداث، مرمت و بازسازی استخر ذخیره آب با ظرفیت هزار مترمکعب، ۷ رشته مرمت و لایروبی و بازسای قنات، ۷ طرح احداث و پوشش بتنی و سنگی کانال به طول ۲ هزار و ۷۵۹ متر در سطح استان است.

مقام عالی کشاورزی استان اظهار داشت: تعداد یازده پروژه نیز با اعتبار بالغ بر ۳۶۲ میلیارد ريال با تعداد ۲۸۱ اشتغال پایدار، ۲۳۸ تثبیت اشتغال و بهره مندی یک هزار و ۳۹۲ خانوار نیز در بخش منابع طبیعی و امور آبخیزداری در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

وی اضافه کرد: این طرح ها شامل عملیات آبخیزداری با ظرفیت ۱۷ هزار و ۵۴ مترمکعب در شهرستان های پلدشت، سردشت، چالدران، ارومیه، مهاباد، شاهین دژ، پیرانشهر، چالدران، مهاباد، اشنویه است.

این مقام مسئول از آمادگی تعداد ۵ پروژه به منظور بهره‌برداری در زیر بخش معاونت توسعه بازرگانی و صنایع غذایی خبر داد و گفت: این طرح‌ها با اعتبار بالغ بر ۱۷۱ میلیارد ريال و با ایجاد ظرفیت به منظور اشتغال پایدار برای ۳۲ نفر آماده بهره برداری است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی خاطر نشان ساخت: طرح های توسعه بازرگانی و صنایع غذایی شامل ۹۱ واحد تولید انواع کود آلی، دو واحد بسته بندی حبوبات و غلات، یک واحد بسته بندی تخم مرغ و تخم بلدرچین، یک واحد فرآوری میوه و سبزیجات در شهرستان‌های مهاباد، تکاب و ارومیه است.

در ادامه محمد دیبایی -دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت هفته دولت و رییس اداره روابط عمومی سازمان- به تشریح برنامه های مورد نظر سازمان در ایام بزرگداشت هفته دولت در آذربایجان غربی پرداخت.

وی اظهار داشت: افتتاح پروژه های شاخص عمرانی، اقتصادی و تولیدی بخش کشاورزی، غبارروبی مزار شهدا، حضور رییس و مدیران سازمان در برنامه های رادیویی و برنامه تلویزیونی گفتگوی ویژه خبری به منظور تببین دستاوردهای بخش کشاورزی، فضاسازی و تبلیغات محیطی، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی از اهم برنامه های اجرایی سازمان است که به منظور بزرگداشت هفته دولت در سازمان تدوین و برنامه ریزی شده است که اجرایی خواهد شد.

در ادامه‌ی این نشست، رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی و مدیران کل ادارات تابعه سازمان به سؤالات مطروحه خبرنگاران پاسخ دادند.

شایان ذکر است: در تقویم ملی، از دوم تا هشتم شهریور ماه به نام هفته دولت نامگذاری گردیده که شعار امسال، «کشاورزی دانش بنیان، تولید ملی و امنیت غذایی» انتخاب شده است.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 247 توسط modir و در روز شنبه 5 شهریور 1401 ساعت ۱۸:۳۹:۵۹
© Copyright 2023 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 244
۲۵ / ۵ / ۱۴۰۱ - ۰:۱۹

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی :؛

«رعایت عدالت» وظیفه اصلی رسانه ها در بیان حقایق و اطلاع رسانی به افکار عمومی است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی : «رعایت عدالت» وظیفه اصلی رسانه ها در بیان حقایق و اطلاع رسانی به افکار عمومی است نوروزی گفت: رسانه ها در بیان حقایق و اطلاع رسانی به افکار عمومی عدالت را رعایت کنند و در بیان جهاد تبیین با تمام توان تلاش کنند.  مدیرکل فرهنگ و ارشاد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی :

«رعایت عدالت» وظیفه اصلی رسانه ها در بیان حقایق و اطلاع رسانی به افکار عمومی است

نوروزی گفت: رسانه ها در بیان حقایق و اطلاع رسانی به افکار عمومی عدالت را رعایت کنند و در بیان جهاد تبیین با تمام توان تلاش کنند.
 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی ۲۴ مرداد در مراسم روز خبرنگار شمال استان که به میزبانی شهرستان خوی برگزار شد، اظهار کرد :رسانه ها در بیان حقایق و اطلاع رسانی به افکار عمومی عدالت را رعایت کنند و در بیان جهاد تبیین با تمام توان تلاش کنند.
عليرضا نوروزي افزود : کشور ایران اسلامی با رهبری مقام معظم رهبری در حال حاضر توانسته در عرصه های مختلف سیاسی ،اقتصادی ،علمی و فرهنگی به پیشرفت های قابل توجهی دست یابند .

وی رسیدگی به مشکلات صنفی خبرنگاران را جزو اولویت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کردف گفت: خبر را باید به سمت خبر پژوهشی سوق داد و سلامت نفس خبرنگار را سرلوحه خود قرار دهیم.

در ادامه اين مراسم یوسف پیربوداقی، رییس خانه مطبوعات آذربایجان غربی اظهار كرد: عشق و ایمان دو عنصری است كه می توانند از یک فرد خبرنگار بسازند.

وی در ادامه سخنان خود بر لزوم آموزش جامعه خبرنگاران تاكید کرد و افزود : باید تلاش کنیم ظرفیت های ملی ،دینی ،فرهنگی و اقتصادی و تاریخی استان مان را به نحو احسن بیان و تشریح كنيم.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 244 توسط admin و در روز سه شنبه 25 مرداد 1401 ساعت ۰۰:۱۹:۵۰
© Copyright 2023 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 240
۲۹ / ۲ / ۱۴۰۱ - ۳:۲۸

روزنامه ولایت شرق چاپ 29 اردیبهشت 1401؛؛

هفتصد و سی و پنجمین شماره روزنامه ولایت شرق منتشر شد

هفتصد و سی و پنجمین شماره روزنامه ولایت شرق(روزنامه اجتماعی-اقتصادی با رویکرد دینی، قرآنی و پایداری) منتشر شد.؛

در هفتصد و سی و پنجمین شماره روزنامه اجتماعی اقتصادی ولایت شرق با محوریت دینی، قرآنی و پایداری می خوانید:

شماره 735 روزنامه ولایت شرق

شماره 735 روزنامه ولایت شرق

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 240 توسط modir و در روز پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401 ساعت ۰۳:۲۸:۳۰
© Copyright 2023 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 236
۲۹ / ۲ / ۱۴۰۱ - ۳:۱۶

هفته نامه قله چاپ 29 اردیبهشت 1401؛؛

یکصد و هفتاد و ششمین شماره هفته نامه قله منتشر شد

یکصد و هفتاد و ششمین شماره هفته نامه قله با محوریت فرهنگ قرآنی، دینی و پایداری منتشر شد.؛

در یکصد و هفتاد و ششمین شماره هفته نامه قله با محوریت فرهنگ قرآنی، دینی و پایداری می خوانید:

شماره 176 هفته نامه قله

شماره 176 هفته نامه قله

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 236 توسط modir و در روز پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401 ساعت ۰۳:۱۶:۰۶
© Copyright 2023 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 233
۱۸ / ۱ / ۱۴۰۱ - ۲:۲۶

شهردار سلماس تشریح کرد؛؛

اقدامات نوروز ۱۴۰۱/بهره برداری از فاز دوم کمربندی ارتش سلماس طی سال جاری

شهردار سلماس با تشریح اقدامات این سازمان برای نوروز ۱۴۰۱، از پیشرفت ۴۰ درصدی فاز دوم کمربندی ارتش سلماس خبر داد و گفت: این پروژه طی نیمه نخست سال جاری به بهره برداری می رسد.؛

عبداله قنبری -شهردار سلماس- در گفتگو با خبرنگار آدلین نیوز با اعلام مطلب فوق در ادامه افزود: فاز دوم طرح کمربندی ارتش در سلماس با هدف کنترل ترافیک شهر و مسیرگشایی سه هزار و ۳۰۰ متر مربعی و پیش بینی اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریالی اجرایی می شود.

شهردار سلماس اظهار داشت: سال گذشته، فاز نخست کمربندی ارتش سلماس نیز با هزینه ۶۰ میلیارد ریالی از سوی شهرداری سلماس، مورد بهره برداری قرار گرفت.

این مقام مسئول بیان کرد: هم اکنون ۲۵ پروژه عمرانی شامل ساخت پل، احداث فضای باز ورزشی، جدول گذاری، آسفالت سطح شهر، نصب بتن پلاک معابر شهری، مسیرگشایی و توسعه فضای سبز در دست اجراست که برای اجرای این طرح ها تاکنون ۲۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

شهردار سلماس در مورد روند احداث منطقه ویژه اقتصادی سلماس نیز گفت: شهرداری با توجه به شرایط اقتصادی، تمام تلاش خود را در جهت ایجاد زیرساخت ها به کار گرفته و با آماده سازی جداول، معابر و انجام اقدامات خدماتی نظیر گاز، برق و آبرسانی و پیگیری مسائل زیست محیطی به همراه ۴.۵ کیلومتر حصار کشی برای منطقه موفق بوده است.

وی با قدردانی از همراهی نیروی زمینی ارتش در شمال‌غرب کشور به خاطر تسهیل در فرآیندهای توسعه شهری و زیرساختی خاطر نشان کرد: کاهش بار ترافیکی به ویژه در مرکز شهر سلماس و همچنین اتصال ارتباط بیمارستان قدیم و جدید به همراه تسریع در تمام کارهای اورژانسی و آتش نشانی از مهمترین مزیت های طرح کمربندی ارتش سلماس است.

اقدامات نوروزی شهرداری سلماس در نوروز ۱۴۰۱

قنبری با تشریح اقدامات شهرداری سلماس در نوروز ۱۴۰۱ گفت: با تشکیل کارگروه ویژه از بهمن ماه سال گذشته و تلاش پرسنل مجموعه شهرداری سلماس، ۴۰ اِلِمان جدید برای فضاسازی نوروزی در شهر سلماس طراحی، ساخت و در نقاط مختلف شهر نصب گردیده بود.

شهردار سلماس، طراحی المان ها بر اساس تاریخ و فرهنگ بومی و محلی را از بارزترین ویژگی های این طرح ها دانست و تصریح کرد: ویژگی جالبی که این المان ها دارد، فراهم کردن امکان عکاسی خانوادگی برای شهروندان سلماس و مسافران نوروزی بود تا نوروز خاطره انگیزی را رقم بزنیم.

وی با اشاره به اینکه در راستای زیباسازی میادین اصلی شهر شطرنجی سلماس، حدود ۱۵۰۰ متر ریسه چراغ بکار برده شده گفت: بیش از ۵۰۰ متر نورپردازی ۷رنگ در نقاط مختلف شهر سلماس به منظور ایجاد جلوه های نوری در نقاط مختلف این شهر در ساعات شبانه صورت گرفت.

شهردار سلماس، کاشت ۹۰۰ اصل نهال شامل نارون پیوندی، اقاقیا افرا، چنار و بیدمجنون در معابر، پارک ها و بلوارهای شهر، کاشت ۲۵۰ بوته انواع درختچه شامل رز، مروارید، زرشک زینتی، یاس زرد و نیز کاشت ۲۵ هزار بوته گلهای فصلی بهار در میادین و پارک های شهر سلماس را از اقدامات واحد فضای سبز شهرداری سلماس در نوروز ۱۴۰۱ اعلام کرد.

قنبری تاکید کرد: در راستای ارزش‌گذاری هرچه بیشتر به نمادهای ملی و میهنی و همزمان با آغاز سال نوی شمسی، تعداد ۴ پرچم اهتزاز نوری به ابعاد ۴ در ۹ متر مربع و نیز کلیه پرچم های ملی و رنگی سطح شهر تعویض و نوسازی شدند.

شهردار سلماس یادآور شد: علاوه بر اقدامات انجام شده در سطح شهر سلماس، این سازمان در راستای عمل به مصوبات ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی اقدام به تهیه نقشه های گردشگری شهر سلماس نمود و تعدادی از اقلام فرهنگی نیز در میان مسافران نوروزی سلماس توزیع شد.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 233 توسط modir و در روز پنجشنبه 18 فروردین 1401 ساعت ۰۲:۲۶:۵۲
© Copyright 2023 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 228
۵ / ۱۲ / ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه خبر داد؛؛

۱۶۲ باب جایگاه عرضه سوخت منطقه ارومیه آماده ارائه خدمات در نوروز ۱۴۰۱

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه از تمهیدات اندیشیده شده برای سوخت‌رسانی مطلوب به مسافران نوروزی و نظارت‌های کمی و کیفی دقیق در جایگاه‌های عرضه سوخت در نوروز 1401 خبر داد.؛

احمد مجرد در گفتگو با خبرنگار خبر فوری ارومیه با اعلام این خبر در ادامه گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه همانند سال‌های گذشته ضمن تشکیل ستاد هماهنگی و سوخت‌رسانی ایام نوروز، ذخیره سازی بنزین و نفتگاز بخش حمل و نقل را در انبارهای نفت منطقه آغاز کرده است.

162 باب جایگاه عرضه سوخت منطقه ارومیه آماده ارائه خدمات در نوروز 1401 هستند

مجرد افزود: امسال شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با 95 باب جایگاه تک منظوره و دو منظوره عرضه فرآورده‌های سوخت مایع، بنزین، نفتگاز و CNG فعال، 30 باب فروشندگی محور و 37 باب جایگاه تک منظوره CNG در سطح مرکز و شهرهای شمالی استان آذربایجان غربی و با سوخت‌رسانی مطلوب به استقبال مسافران نوروزی می رود.

وی گفت: پیش بینی می‌کنیم در صورت مجاز بودن سفرها در ایام نوروز با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر آذربایجان غربی و کشور، مردم بیش از گذشته از وسایل نقلیه شخصی استفاده کنند و به همین دلیل، از هم اکنون آمادگی لازم را برای افزایش مصرف بنزین و تامین سوخت سفرهای نوروزی را در نواحی و انبارهای نفتی تابعه ایجاد کرده ایم.

این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به وضعیت مطلوب ذخیره سازی فرآورده های بنزین و نفتگاز در انبارهای نفتی منطقه ارومیه امید است خدمات قابل ارائه در امر سوخت‌رسانی سفرهای نوروزی بدون نقص انجام گردد.

بیش از 53 میلیون لیتر نفت سفید به عنوان سوخت زمستانی در ناحیه خوی توزیع شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در ادامه به بازدید از انبار نفت ناحیه خوی اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تا به امروز بیش از 53 میلیون لیتر سهمیه نفت سفید و بالغ بر 193 میلیون لیتر نفتگاز در ناحیه خوی مصرف شده که این مقدار در مقایسه با سال گذشته به جهت توسعه گازرسانی و بازنگری مستمر مشترکین نفت سفید با روند کاهشی مواجه است.

مجرد افزود: با توجه به آمار 11 ماهه سال جاری تا کنون بیش از 166 میلیون لیتر نفت سفید و 844 میلیون لیتر نفتگاز در سطح مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی توزیع شده است.

وی خاطر نشان ساخت: بررسی آخرین وضعیت سوخت‌رسانی زمستانی مشترکین، نیروگاه و سایر مصرف کنندگان عمده و همچنین آماده سازی مجاری عرضه فرآورده های نفتی و CNG شهرستان خوی از اهم دستور کار بازدید گروه معین است.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 228 توسط modir و در روز پنجشنبه 5 اسفند 1400 ساعت ۱۴:۳۴:۴۰
© Copyright 2023 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر