شماره : 309
۳۱ / ۲ / ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۴

با اعلام 5 روز عزای عمومی صادر شد؛؛

پیام تسلیت امام خامنه ای در پی درگذشت شهادت‌گونه رئیس‌جمهور و همراهانش

امام خامنه‌ای در پیامی درگذشت شهادت‌گونه حجت‌الاسلام والمسلمین سیّدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور اسلامی ایران و همراهان گرامی ایشان در سانحه هوایی را تسلیت گفتند.؛

با اعلام 5 روز عزای عمومی صادر شد؛

پیام تسلیت امام خامنه ای در پی درگذشت شهادت‌گونه رئیس‌جمهور و همراهانش

عهد خبر:

حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت شهادت‌گونه حجت‌الاسلام والمسلمین سیّدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور اسلامی ایران، دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین آل‌هاشم نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی، دکتر رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و همراهان گرامی ایشان در سانحه هوایی را تسلیت گفتند.

به گزارش عهد خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن پیام تسلیت امام خامنه ای به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم
انا لله و انا الیه راجعون

با اندوه و تاسف فراوان خبر تلخِ درگذشتِ شهادت گونه‌ی عالم مجاهد، رئیس جمهور مردمی و با کفایت و پرتلاش، خادم‌الرضا علیه السلام جناب حجة الاسلام و المسلمین آقای حاج سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرامی ایشان رضوان الله علیهم را دریافت کردم.
این حادثه‌ی ناگوار در اثنای یک تلاش خدمت‌رسانی اتفاق افتاد؛ همه‌ی مدت مسئولیت این انسان بزرگوار و فداکار چه در دوران کوتاه ریاست جمهوری و چه پیش از آن، یکسره به تلاش بی‌وقفه در خدمت به مردم و به کشور و به اسلام سپری شد.
رئیسی عزیز خستگی نمیشناخت. در این حادثه‌ی تلخ، ملت ایران، خدمتگزار صمیمی و مخلص و با ارزشی را از دست داد. برای او صلاح و رضایت مردم که حاکی از رضایت الهی است بر همه چیز ترجیح داشت، از این رو آزردگیهایش از ناسپاسی و طعن برخی بدخواهان، مانع تلاش شبانه روزیش برای پیشرفت و اصلاح امور نمیشد.
در این حادثه‌ی سنگین شخصیتهای برجسته‌ئی مانند حجةالاسلام آل هاشم امام جمعه‌ی محبوب و معتبر تبریز، جناب آقای امیر عبداللهیان وزیر خارجه‌ی مجاهد و فعال، جناب آقای مالک رحمتی استاندار انقلابی و متدین آذربایجان شرقی و گروه پروازی و دیگر همراهان نیز به رحمت الهی پیوستند.
اینجانب پنج روز عزای عمومی اعلام میکنم و به ملت عزیز ایران تسلیت میگویم. جناب آقای مخبر طبق اصل ۱۳۱ قانون اساسی در مقام مدیریت قوه‌ی مجریه قرار میگیرد و موظف است به همراهی رؤسای قوای مقنّنه و قضائیه ترتیبی دهند که ظرف حداکثر پنجاه روز رئیس جمهور جدید انتخاب شود.
در پایان تسلیت صمیمی خود را به مادر گرامی جناب آقای رئیسی و همسر فاضل و بزرگوار ایشان و دیگر بازماندگان رئیس جمهور و خانواده‌های محترم همراهان بویژه والد ماجد جناب آقای آل هاشم معروض میدارم و صبر و تسلای آنان و رحمت الهی برای درگذشتگان را مسألت میکنم.

سیّدعلی خامنه‌ای
31 اردیبهشت 1403

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 309 توسط admin و در روز دوشنبه 31 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۱:۲۴:۲۱
© Copyright 2024 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 304
۲۱ / ۲ / ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۱

27 اردیبهشت برگزار می شود؛؛

ارومیه میزبان آیین پایانی پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر

علیزاده از برگزاری آیین پایانی پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان غربی در ۲۷ اردیبهشت خبر داد.؛

27 اردیبهشت برگزار می شود؛

ارومیه میزبان آیین پایانی پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر

عهد خبر:

علیزاده از برگزاری آیین پایانی پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان غربی در ۲۷ اردیبهشت خبر داد.

حسین علیزاده ، دبیر جشنواره ابوذر آذربایجان غربی گفت: شرکت کنندگان در جشنواره، آثار خود را قالب های گزارش خبری، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، عکس، کلیپ و گزارش ویدیویی، مستند و پادکست به جشنواره ارسال کردند و همه آثار با دقت توسط اساتید زبردست استانی داوری شد.

وی در ادامه این گفتگو  اظهار کرد: اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر, پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.

وی افزود: محورهای دهگانه جشنواره شامل شعار سال، جهاد تبیین، پیوند رسانه و صنعت، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه‌های اقدام، امید و نشاط آفرینی، خانواده جامعه فرزند آوری، سبک زندگی ایرانی اسلامی، کتاب و کتابخوانی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

دبیر جشنواره ابوذر آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ۱۰ قالب برای ارسال آثار شرکت‌کنندگان پیش‌بینی شده بود، گفت: شرکت کنندگان در جشنواره، آثار خود را قالب های گزارش خبری، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، عکس، کلیپ و گزارش ویدیویی، مستند و پادکست به جشنواره ارسال کردند و همه آثار با دقت توسط اساتید زبردست استانی داوری شد.

وی افزود: آثاری در جشنواره رسانه‌ای ابوذر شرکت داده شدند که در بازه زمانی اول دی‌ماه سال ۱۴۰۱ تا پایان آذرماه سال ۱۴۰۲ در یکی از رسانه ها از جمله نشریات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان آذربایجان غربی منتشر شده بودند.

علیزاده همچنین تجلیل از برترین های رویداد امید را یادآور شد و گفت: رویداد رسانه‌ای امید که در سال ۱۴۰۲ برگزار گردیده بود، مرحله داوری خود را طی کرده و از ۳ تیم به عنوان تیم های برتر تجلیل خواهد شد و یک تیم نیز شایسته تقدیر شناخته شده و مراسم اختتامیه جام رسانه ای امید نیز همزمان با اختتامیه جشنواره ابوذر در محل کانون جوانان بسیج استان آذربایجان غربی در ارومیه برپا خواهد شد.

وی یادآور شد: برای اینکه از اصول جشنواره فاصله نگیریم، بلافاصله و بدون فوت وقت بعد از برگزاری جشنواره پنجم, جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره تشکیل خواهد شد و پس از نقد جشنواره پنجم و برآورد نقاط ضعف و قوت دوره پنجم، ان‌شاالله دوره ششم جشنواره را تا آخر اردیبهشت ماه سال جاری با قوت، انرژی و تفکر هرچه بهتر و با همکاری هرچه بیشتر خبرنگاران و اهالی رسانه استارت خواهیم زد.

دبیر جشنواره رسانه‌ای ابوذر با دعوت از همه اهالی فرهنگ و هنر استان گفت: از تمامی اهالی فرهنگ، ادب و هنر استان دعوت می‌شود تا در بزرگترین رویداد فرهنگی رسانه‌ای آذربایجان غربی شرف حضور داشته باشند.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 304 توسط admin و در روز جمعه 21 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۱:۴۱:۰۲
© Copyright 2024 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 311
۱۷ / ۲ / ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۱

شماره جدید در پیشخوان روزنامه فروشی ها؛؛

انتشار شماره 34 نشريه آواي پایداری

شماره جدید نشریه آوای پایداری منتشر شد.؛

انتشار شماره 34 نشريه آواي پایداری

عهد خبر:

شماره 34 ماهنامه آوای پایداری منتشر شد.

«آوای پایداری» نشریه فرهنگی و هنری است که با مدیر مسئولی عادل پورمغول و سردبیری علی علیزاده و همکاری جمعی از بهترین روزنامه نگاران انقلابی و ارزشی آذربایجان غربی با رویکرد دینی، قرآنی، فرهنگ ایثار – شهادت و دفاع مقدس منتشر می شود.

این شماره ار ماهنامه «آوای پایداری» ویژه اردیبهشت ماه در 12 صفحه منتشر شده است و هم اکنون در پیشخوان دکه های روزنامه فروشی استان قرار دارد.

 

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 311 توسط admin و در روز دوشنبه 17 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۷:۲۱:۳۰
© Copyright 2024 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 302
۹ / ۱۲ / ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۶

امام خامنه ای:؛

حضور ملت در صحنه معجزه‌آفرین است

امام خامنه ای با اشاره به محسوس شدن نشانه‌های شور و نشاط انتخاباتی در سراسر کشور، حضور ملت در صحنه را معجزه‌آفرین خواندند.؛

………………………………….

امام خامنه ای:

حضور ملت در صحنه معجزه‌آفرین است

* محسوس شدن نشانه‌های شور و نشاط انتخاباتی در سراسر کشور

رهبر معظم انقلاب با اشاره به محسوس شدن نشانه‌های شور و نشاط انتخاباتی در سراسر کشور، حضور ملت در صحنه را معجزه‌آفرین خواندند و با اشاره به دشمنان خبیثی که چهارچشمی مراقب ایران عزیز وانتخابات روز جمعه هستند گفتند: آمریکا، ‌سیاست‌های اغلب اروپایی‌ها،‌ صهیونیست‌های خبیث، سرمایه‌داران و کمپانی‌های بزرگی که با انگیزه‌ها و به دلایل گوناگون با دقت مسائل ایران را پیگیری می‌کنند، بیش از هر چیز دیگری از حضور مردم در انتخابات و قدرت مردمی ایران بیمناک‌اند.
ایشان افزودند: دشمنان دیده‌اند که همین قدرت مردمی تعیین کننده، رژیم طاغوت مورد حمایت آمریکا و انگلیس را از بین برد و در جنگ تحمیلی صدام را با وجود حامیان غربی و شرقی و منطقه‌ای‌اش، ذلیل و خاک‌نشین کرد، به همین علت انتخابات مظهر به رخ کشیدن قدرت ملی کشور است.
امام خامنه ای حضور قوی مردم در انتخابات را تجلی قدرت ملی و قدرت ملی را تضمین‌کننده امنیت ملی خواندند و گفتند بدون امنیت ملی، هیچ چیز وجود نخواهد داشت و دشمن اگر در زمینه قدرت ملی ضعفی در ایرانیان ببیند از زوایای مختلف، امنیت ملی را تهدید خواهد کرد.

* تلاش دشمن برای مایوس کردن مردم
رهبر انقلاب مخالفت‌خوانی دشمنان را از فروردین امسال، نشانه نگرانی آن‌ها از حضور ملت در انتخابات دانستند و گفتند بدخواهان ماه‌هاست که در رادیو تلویزیون‌ها و در فضای مجازی سعی می‌کنند مردم را از حضور و اثربخشی انتخابات مایوس کنند.
ایشان با اشاره به بی‌التفاتی برخی در داخل به انتخابات افزودند: احدی را متهم نمی‌کنیم اما به همه یادآور می‌شویم که باید به انتخابات از زاویه امنیت ملی و نه گروهی و جناحی نگاه کرد و هرکس کشور و ملت و امنیت ملی را دوست دارد بداند که اگر انتخابات ضعیف برگزار شود همه ضرر می‌کنند و هیچکس سودی نخواهد برد.
رهبر انقلاب، دستاورد مهم انتخابات قوی و پر شور را انتخاب افراد قوی، تشکیل مجلس قوی و در نتیجه رفع مشکلات و پیشرفت کشور خواندند و افزودند: مجلس قوی ، قادر به انجام کارهای بزرگ و برداشتن گام‌های بلند خواهد بود همچنانکه انتخابات قوی و پر شور ریاست جمهوری، دست رئیس‌جمهور را برای انجام کارهای بزرگ باز می‌کند.
ایشان رشد سیاسی شرکت‌کنندگان بخصوص جوانان را دستاورد دیگرِ انتخابات دانستند و گفتند: رشد سیاسی و افزایش قدرت تحلیل جوانان در خلال انتخابات، بسیار ارزشمند است چرا که باعث شناخت دشمن و شیوه‌ها و اقدامات او و در نتیجه شناخت راههای مقابله و خنثی کردن توطئه‌های بدخواهان خواهد شد.
امام خامنه ای در جمع‌بندی این بخش از سخنان‌شان خطاب به آحاد مردم تأکید کردند: بدانید انداختن رأی در صندوق که کاری آسان است نتایج بزرگی در پی دارد بنابراین از این فرصت باید استفاده کرد.
ایشان با یادآوری باور و اعتقاد خود به نقش پیشران و پیشرو جوانان در میدان‌های مختلف، نقشی‌آفرینی و شوق‌انگیزی آنها در میدان انتخابات را نیز ضروری دانستند و گفتند: جوان‌ها، هم در انتخابات شرکت کنند هم با استدلال و بیان منطقی، پدران و مادران و اطرافیان خود را به شرکت در انتخابات تشویق کنند.
رهبر انقلاب با تاکید بر اینکه ما با  افرادی که به هر دلیلی واقعاً قادر به شرکت در انتخابات نیستند، حرفی نداریم در مورد کسانی که نسبت به انتخابات اظهار بی‌میلی می‌کنند، گفتند: اما متاسفانه برخی افراد نسبت به انتخابات اظهار بی‌میلی می‌کنند و دیگران را نیز به شرکت نکردن در انتخابات تشویق می‌کنند، به نظر من این افراد بهتر است قدری فکر کنند.

*رأی ندادن هیچ فایده ونتیجه‌ای ندارد
امام خامنه ای خطاب به اینگونه افراد افزودند: رأی ندادن هیچ فایده ونتیجه‌ای ندارد اما حداقل در رأی دادن احتمال فایده وجود دارد اگرچه ما معتقدیم رأی دادن حتماً فایده و دستاورد دارد.
ایشان در تبیین یک اثر عینی رأی ندادن، گفتند: رأی ندادن هیچ مشکلی را از کشور حل نمی‌کند ضمن اینکه برای خود فرد هم  ضرر  دارد چون اگر رأی ندهید، دیگران رأی می‌دهند و فردی را که شما مایل به انتخاب او نیستید انتخاب می‌شود در صورتی که شما با رأی خود می‌توانستید جلوی انتخاب این فرد را بگیرید.
رهبر انقلاب در تبیین ملاک‌های نامزدهای اصلح، نامزدهای تأیید شده در شورای نگهبان و دستگاه‌های نظارتی را صالح خواندند و گفتند: اصلح کسی است که در تقیّد به دین و عمل و تشرّع دینی بهتر و جلوتر باشد، به استقلال کشور و وابسته نشدن به قدرتها اصرار بیشتری داشته باشد، به مبارزه با فساد عقیده جدی داشته باشد، و نسبت به منافع ملی جدی‌تر باشد یعنی منافع ملی و اسباب عزت و آسایش و پیشرفت‌کشور را بر منافع شخصی و تعصبات جناحی ترجیح دهد.
امام خامنه ای راه شناخت اصلح و تطبیق این ملاک‌ها با نامزدهای انتخابات را مطالعه، تحقیق، دقت در اظهارات و شنیدن از افراد مطلع وآگاه ،و مشورت با انان خواندندو گفتند: این، کاری سخت و نشدنی نیست. مثلاً در تهران فهرست‌های مختلفی وجود دارد که برخی را می‌شناسیم، بعضی را از دیگران پرس و جو می‌کنیم و برخی را هم به افرادی که معرفی کرده‌اند اعتماد می‌کنیم و نامشان را در برگه رأی می‌نویسیم. بنابراین هر مقداری که ممکن است باید در این زمینه تلاش کرد.
ایشان ابراز امیدواری کردند خداوند برای ملت ایران انتخاباتی مطلوب و شایسته مقدّر فرماید.

*مسئله غزه، مسئله اساسی دنیای اسلام
رهبر معظم انقلاب در بخش پایانی سخنانشان، مسئله غزه را مسئله اساسی دنیای اسلام برشمردند و گفتند: مسئله غزه، اسلام را به دنیا معرفی کرد و معلوم شد که اسلام و عامل دین، باعث اقتدار و مقاومت و تسلیم نشدن مردم در مقابل این‌همه بمباران و فاجعه‌آفرینی صهیونیست‌ها است؛ این مسئله  حقیقت فرهنگ و تمدن غربی را هم به جهانیان نشان داد و مشخص شد که سیاست‌مداران برآمده از این فرهنگ حتی حاضر به اعتراف به اقدام صهیونیست‌ها در نسل‌کشی فلسطینی‌ها نیستند و با وجود برخی حرف‌ها، در عمل با وتو قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل، جلوی توقف جنایت‌ها را می‌گیرند.

*پیام خودسوزی افسر نیروی هوایی آمریکا در اعتراض به جنایت‌های رژیم صهیونیستی 
ایشان خودسوزی افسر نیروی هوایی آمریکا در اعتراض به جنایت‌های رژیم صهیونیستی را نشانه اوج رسوایی و فضاحت سیاست‌های خلاف بشری آمریکا و فرهنگ فاسد و ظالم غربی دانستند و گفتند: حتی این فرد که در فرهنگ غربی پرورش یافته بود، عمق فضاحت این فرهنگ را درک کرد. ایشان ابراز امیدواری کردند: خداوند به اسلام و مسلمین و فلسطین بخصوص غزه نصرت کامل عطا کند.

*اهمیت ماه‌های شعبان و رمضان
رهبرانقلاب اسلامی  در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت ماه‌های شعبان و رمضان و ضرورت تلاش برای نزدیکی به خداوند متعال اشاره کردند و افزودند: ایام باقی‌مانده از ماه شعبان و بعد از آن ماه رمضان فرصت مغتنمی برای دعا، مناجات و تقویت ارتباط با پروردگار است و توصیه من به‌خصوص به جوانان که دارای دل‌های پاک و زلال هستند این است که از دعاهای وارد شده از ائمه اطهار (ع)، استغفار و صلوات غفلت نکنند زیرا این ادعیه متضمن معارف و مضامین عالی است و انس شما را با خالق هستی افزایش می‌دهد.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 302 توسط admin و در روز چهارشنبه 9 اسفند 1402 ساعت ۲۳:۵۶:۳۲
© Copyright 2024 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 297
۲۴ / ۱۰ / ۱۴۰۲ - ۳:۰۱

پس از درخشش لژیونر ایرانی صورت گرفت؛؛

پیشنهاد تیم های عربی و ازبک به «مبارکی»

تیم های عربی حاشیه خلیج فارس و يك تيم از ازبکستان خواستار بکارگیری «مبارکی» شدند.؛

پس از درخشش لژیونر ایرانی صورت گرفت؛

پیشنهاد تیم های عربی و ازبک به «مبارکی»


عهد خبر:

تیم های عربی حاشیه خلیج فارس و يك تيم از ازبکستان خواستار بکارگیری «مبارکی» هافبک دفاعی ایران شدند.

این گزارش حاکی است؛ علی مبارکی، هافبک دفاعی تیم ملی فوتبال ایران که در لیگ پرتغال باشگاه اسپورتینگ لیسبون b بازی می‌کند، چند پیشنهاد جدید دریافت کرده است.

به گزارش واصله، باشگاه های عربی همانند العین امارات و شارجه امارات پیشنهاداتی به این بازیکن ایرانی داده‌اند که این پیشنهادها، نشان از شناخت و توجه این کشورها به استعداد علی مبارکی و دستاوردهای او در تیم ملی ایران، لیگ پرتغال و جمهوری آذربایجان است.
هرچند علی مبارکی به عنوان یک هافبک موفق و با تجربه ای شناخته می‌شود، اما او به این پیشنهادها که بارها تکرار شده ، جواب رد داده است.

به گزارش خبرنگار ما ، مبارکی تصمیم به ادامه حضور در تیم اسپورتینگ لیسبون b گرفته است.
لژیونر خوش آتیه فوتبال ایران در لیگ پرتغال درباره تصمیم خود می‌گوید: برای من پیشرفت مهم است و اولویتم بازی در لیگ های اروپایی است.

 

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 297 توسط admin و در روز یکشنبه 24 دی 1402 ساعت ۰۳:۰۱:۵۹
© Copyright 2024 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 291
۲۲ / ۱۰ / ۱۴۰۲ - ۲:۰۶

برند معروف آلمانی به لژیونر ایرانی رسيد؛؛

مبارکی مدل جاکو شد

«علی مبارکی» به عنوان سفیر جدید برند جاکو انتخاب شد.؛

 

……………………………………………..

برند معروف آلمانی به لژیونر ایرانی رسيد؛

مبارکی مدل جاکو شد


عهد خبر – گروه ورزشی:

لژیونر ایرانی به عنوان سفیر جدید برند «جاکو» انتخاب شد.

«علی مبارکی» از بازیکنان تاثیرگذار و مهره های مهم آذربایجان و اسپورتینگ لیسبون B پرتغال در سال 2024، با ظاهری سرشار از انرژی، استعداد و همچنین شهرتش در دنیای ورزش، به عنوان سفیر جدید برند معروف آلمانی جاکو انتخاب شد.
جاکو با توجه به دستاوردهای چشمگیر علی مبارکی در فوتبال ایران و باشگاه‌های اروپایی پرتغال و آذربایجان ، تصمیم گرفته است با او همکاری کند و از شهرت و تأثیر او برای ترویج و تشویق فرهنگ ورزش در جامعه استفاده کند.
جاکو، برند معروف آلمانی است که به طور گسترده در دنیای ورزش و مد شناخته می‌شود.
همکاری با ورزشکاران حرفه‌ای همیشه بخشی از استراتژی این برند آلمانی بوده و نقشی مهم در ترویج فرهنگ ورزش در جوامع جهانی ایفا کرده است.
این برند بزرگ در طول سالیان متمادی توانسته است محصولاتی از جمله کفش‌های ورزشی، لباس‌های ورزشی و لوازم ورزشی متنوع و باکیفیتی را به بازار ارائه دهد.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 291 توسط admin و در روز جمعه 22 دی 1402 ساعت ۰۲:۰۶:۲۰
© Copyright 2024 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 287
۱۷ / ۱۰ / ۱۴۰۲ - ۲:۳۶

در گفت و گو با مجله ورزش جمهوري آذربایجان عنوان شد؛؛

«دنیزلی» کسی که «مبارکی» را به مسیر پیشرفت هدایت کرد

…………………………………….. «دنیزلی» کسی که «مبارکی»را به مسیر پیشرفت هدایت کرد «علی مبارکی» هافبک دفاعی  ایرانی ، می گوید که به یک دلیل خزر لنکران را انتخاب کرده بود. «سرمربی خزر لنکران  مبارکی  را زنده کرد» ؛ این تیتر کلیدی مجله ورزش در جمهوري آذربایجان درباره مصاحبه لژیونر ایرانی «علی مبارکی»  است. کاپیتان خزر لنکران الیانس

……………………………………..
«دنیزلی» کسی که «مبارکی»را به مسیر پیشرفت هدایت کرد
«علی مبارکی» هافبک دفاعی  ایرانی ، می گوید که به یک دلیل خزر لنکران را انتخاب کرده بود.
«سرمربی خزر لنکران  مبارکی  را زنده کرد» ؛ این تیتر کلیدی مجله ورزش در جمهوري آذربایجان درباره مصاحبه لژیونر ایرانی «علی مبارکی»  است.
کاپیتان خزر لنکران الیانس می گوید که به دلیل حضور «مصطفی دنیزلی » مربی ترکیه ای تصمیم گرفته تا تابستان 2021 در خزر لنکران حضور بیاید.
مبارکی  در اولین فصل حضورش  در ليگ آذربايجان نمایش بهتری نشان داد  و در هر بازی در به ثمر رساندن گل و یا ارسال پاس گل تاثیر داشته است.
مبارکی در مصاحبه با این رسانه جمهوری آذربایجان می گوید که با به آلیانس آمدن من برای فوتبالم ثمر بخش بود.
ستاره ایرانی می گوید که هواداران خزر لنکران از او انتظار زیادی داشتند چرا که اولین حضورش در لیگ آذربایجان بود و خرید خوبی برای باشگاه به حساب می آمد.
کاپیتان در توصیف سرمربی خزرلنکران آلیانس  او را «فردی منحصر به فرد» می داند که تاثیر زیادی بر بازی اش در زمان حضور وی در لیگ آذربایجان، داشته است.
ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 287 توسط admin و در روز یکشنبه 17 دی 1402 ساعت ۰۲:۳۶:۱۵
© Copyright 2024 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 283
۱۴ / ۱۰ / ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۱

رد پیشنهاد برای حضور در لیگ برتر ایران؛؛

تمرکز مبارکی بر بازی های لیگ‌ پرتغال

مدیر برنامه مبارکی گفت: علی مبارکی تصمیم جدیدی ندارد.؛

تمرکز مبارکی بر بازی های لیگ‌ پرتغال

مدیر برنامه مبارکی گفت: علی مبارکی تصمیم جدیدی ندارد.

او گفت: وی پیشنهاد حضور در لیگ ایران را رد کرد و تمرکزش بر بازی های لیگ‌ پرتغال است.
به گزارش عهد خبر ، در تکمیل این خبر ؛ علی مبارکی – لژیونر ایرانی – در گفت و گو با خبرنگارما از پیشنهاد چند تیم ایرانی برای بازی در فصل دوم لیگ ایران خبر داد و گفت: پیشنهاد این باشگاه ها را رد کردم و اولویتم بازی در لیگ های اروپایی است.
وی این تمایل خود را  به دلیل رقابت بیشتر، فرصت بهبود و توسعه مهارت‌های فوتبالی خود، همچنین فرصت برای بهتر شناخته شدن در سطح جهانی عنوان کرد.
این گزارش حاکی است ؛ تصمیم مبارکی نشان می‌دهد که او به توانایی‌های خود اعتماد دارد و به دنبال رقابت و پیشرفت در سطح بین‌المللی است.

 

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 283 توسط admin و در روز پنجشنبه 14 دی 1402 ساعت ۱۲:۲۱:۵۴
© Copyright 2024 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 275
۱۳ / ۱۰ / ۱۴۰۲ - ۹:۳۸

پاس گل بي نظير علی مبارکی در لیگ آذربایجان؛؛

لژیونر ایرانی كه ستاره تيمش شد

………………………………………………………………… پاس گل بي نظير علی مبارکی در لیگ آذربایجان؛ لژیونر ایرانی كه ستاره تيمش شد   عهد خبر – گروه ورزشی : ستاره خط میانی تیم فوتبال خزر  الیانس جمهوری آذربایجان پس از دو بازی در بازی های قبل ، با خستگی به بازی رسید تا در ترکیب اصلی  حضور داشته باشد و از

…………………………………………………………………

پاس گل بي نظير علی مبارکی در لیگ آذربایجان؛

لژیونر ایرانی كه ستاره تيمش شد

 

عهد خبر – گروه ورزشی :

ستاره خط میانی تیم فوتبال خزر  الیانس جمهوری آذربایجان پس از دو بازی در بازی های قبل ، با خستگی به بازی رسید تا در ترکیب اصلی  حضور داشته باشد و از ابتدا در ترکیب این تیم برای بازی حساس با قبله قرار بگیرد.پاس
به گزارش واصله ، با وجود این وضعیت ، این وقت  کافی بود تا بلافاصله در زمین در دقیقه ۶۵ پاس گل بدهد زیرا این یک پاس گل عادی نبود چرا که او از فاصله بسیار دور توپ را برای مهاجم تیمش ارسال کرد تا یک گل دیدنی به ثبت برسد.
مبارکی در این صحنه حساس، توپ را ابتدا از مدافع چپ گرفته و به دروازه‌بان تیم می‌دهد و بعد از آن، دوباره توپ را از دروازه بان گرفته و با یک پاس استثنایی خط شکن، به پشت مدافعان می‌فرستد تا مهاجم خزر به زیباترین شکل ممکن از این پاس زیبا قدردانی کند.
این گزارش حاکی است؛ مهاجم  گلزن ضمن خوشحالی بعد از گل ، از مبارکی تشکر ویژه کرد .
به گزارش خبرنگاران ورزشی نویس رسانه های جمهوری آذربایجان، پاس گل عجیب و استثنایی مبارکی از نزدیکی محوطه جریمه خزر  ارسال شد و مهاجم این تیم را در موقعیت تک به تک قرار داد.
نکته مهم در مورد این پاس گل، جایی بود که مبارکی  از نزدیکی خط محوطه جریمه تیم خزر الیانس، توپ را به یک سوم دفاعی حریف فرستاد تا شاید یکی از طولانی‌ترین پاس‌های تو (عمقی) در فوتبال جهان را داده باشد.
این گزارش همچنان حاکی است؛ هافبک دفاعی ایرانی در  هفته گذشته گل مهمی برای الیانس خزر  به ثمر رساند و حالا با ارسال یک پاس گل زیبا ، نقشی پررنگ در تیمش داشته باشد و مرد شماره یک خزر الیانس آدربایجان لقب بگیرد.
برخی تماشاگران این تیم لیگ برتری جمهوری آذربایجان، از عملکرد لژیونر ایرانی در دو بازی اخیر به وجد آمده و از وی به عنوان یک فوق ستاره یاد می کنند.
* با علی مبارکی بیشتر آشنا شویم
گروه ورزشی پایگاه خبری «شیدا خبر» ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای این بازیکن آینده دار، به اطلاع مخاطبین ورزش دوست خود می رساند که مبارکی اصالتا اهل و متولد 1373 نیشابور بوده و سابقه عضویت در تیم‌های ملوان بندر انزلی ، سپاهان اصفهان و تراکتور تبریز را در کارنامه دارد.
به گزارش خبرنگار ما ، علی مبارکی سابقه بازی در تیم های  خزر لنکران جمهوری آذربایجان و  تیم اسپورتینگ لیسبون B (کشور پرتغال) را هم در کارنامه خود دارد.
خبرنگار: علی علیزاده
ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 275 توسط admin و در روز چهارشنبه 13 دی 1402 ساعت ۰۹:۳۸:۴۵
© Copyright 2024 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 320
۶ / ۹ / ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۲

6 آذر 1402 ؛؛

شماره 30 نشريه آواي پایداری منتشر شد

شماره جدید نشریه آوای پایداری منتشر شد.؛

شماره 30 نشريه آواي پایداری منتشر شد

عهد خبر:

شماره 30 نشریه آوای پایداری به تاریخ 6 آذر 1402 منتشر شد.

«آوای پایداری» نشریه فرهنگی و هنری است که با مدیر مسئولی عادل پورمغول و سردبیری علی علیزاده و همکاری جمعی از بهترین روزنامه نگاران انقلابی و ارزشی آذربایجان غربی با رویکرد دینی، قرآنی، فرهنگ ایثار – شهادت و دفاع مقدس منتشر می شود.

این شماره ار ماهنامه «آوای پایداری» ویژه آذر 1402 با مطالب و اخبار متنوع در 8 صفحه منتشر شده است و هم اکنون در پیشخوان دکه های روزنامه فروشی استان قرار دارد.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 320 توسط admin و در روز دوشنبه 6 آذر 1402 ساعت ۱۲:۱۲:۵۹
© Copyright 2024 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر