شماره : 240
۲۹ / ۲ / ۱۴۰۱ - ۳:۲۸

روزنامه ولایت شرق چاپ 29 اردیبهشت 1401؛؛

هفتصد و سی و پنجمین شماره روزنامه ولایت شرق منتشر شد

هفتصد و سی و پنجمین شماره روزنامه ولایت شرق(روزنامه اجتماعی-اقتصادی با رویکرد دینی، قرآنی و پایداری) منتشر شد.؛

در هفتصد و سی و پنجمین شماره روزنامه اجتماعی اقتصادی ولایت شرق با محوریت دینی، قرآنی و پایداری می خوانید:

شماره 735 روزنامه ولایت شرق

شماره 735 روزنامه ولایت شرق

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 240 توسط modir و در روز پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401 ساعت ۰۳:۲۸:۳۰
© Copyright 2022 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 236
۲۹ / ۲ / ۱۴۰۱ - ۳:۱۶

هفته نامه قله چاپ 29 اردیبهشت 1401؛؛

یکصد و هفتاد و ششمین شماره هفته نامه قله منتشر شد

یکصد و هفتاد و ششمین شماره هفته نامه قله با محوریت فرهنگ قرآنی، دینی و پایداری منتشر شد.؛

در یکصد و هفتاد و ششمین شماره هفته نامه قله با محوریت فرهنگ قرآنی، دینی و پایداری می خوانید:

شماره 176 هفته نامه قله

شماره 176 هفته نامه قله

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 236 توسط modir و در روز پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401 ساعت ۰۳:۱۶:۰۶
© Copyright 2022 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 233
۱۸ / ۱ / ۱۴۰۱ - ۲:۲۶

شهردار سلماس تشریح کرد؛؛

اقدامات نوروز ۱۴۰۱/بهره برداری از فاز دوم کمربندی ارتش سلماس طی سال جاری

شهردار سلماس با تشریح اقدامات این سازمان برای نوروز ۱۴۰۱، از پیشرفت ۴۰ درصدی فاز دوم کمربندی ارتش سلماس خبر داد و گفت: این پروژه طی نیمه نخست سال جاری به بهره برداری می رسد.؛

عبداله قنبری -شهردار سلماس- در گفتگو با خبرنگار آدلین نیوز با اعلام مطلب فوق در ادامه افزود: فاز دوم طرح کمربندی ارتش در سلماس با هدف کنترل ترافیک شهر و مسیرگشایی سه هزار و ۳۰۰ متر مربعی و پیش بینی اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریالی اجرایی می شود.

شهردار سلماس اظهار داشت: سال گذشته، فاز نخست کمربندی ارتش سلماس نیز با هزینه ۶۰ میلیارد ریالی از سوی شهرداری سلماس، مورد بهره برداری قرار گرفت.

این مقام مسئول بیان کرد: هم اکنون ۲۵ پروژه عمرانی شامل ساخت پل، احداث فضای باز ورزشی، جدول گذاری، آسفالت سطح شهر، نصب بتن پلاک معابر شهری، مسیرگشایی و توسعه فضای سبز در دست اجراست که برای اجرای این طرح ها تاکنون ۲۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

شهردار سلماس در مورد روند احداث منطقه ویژه اقتصادی سلماس نیز گفت: شهرداری با توجه به شرایط اقتصادی، تمام تلاش خود را در جهت ایجاد زیرساخت ها به کار گرفته و با آماده سازی جداول، معابر و انجام اقدامات خدماتی نظیر گاز، برق و آبرسانی و پیگیری مسائل زیست محیطی به همراه ۴.۵ کیلومتر حصار کشی برای منطقه موفق بوده است.

وی با قدردانی از همراهی نیروی زمینی ارتش در شمال‌غرب کشور به خاطر تسهیل در فرآیندهای توسعه شهری و زیرساختی خاطر نشان کرد: کاهش بار ترافیکی به ویژه در مرکز شهر سلماس و همچنین اتصال ارتباط بیمارستان قدیم و جدید به همراه تسریع در تمام کارهای اورژانسی و آتش نشانی از مهمترین مزیت های طرح کمربندی ارتش سلماس است.

اقدامات نوروزی شهرداری سلماس در نوروز ۱۴۰۱

قنبری با تشریح اقدامات شهرداری سلماس در نوروز ۱۴۰۱ گفت: با تشکیل کارگروه ویژه از بهمن ماه سال گذشته و تلاش پرسنل مجموعه شهرداری سلماس، ۴۰ اِلِمان جدید برای فضاسازی نوروزی در شهر سلماس طراحی، ساخت و در نقاط مختلف شهر نصب گردیده بود.

شهردار سلماس، طراحی المان ها بر اساس تاریخ و فرهنگ بومی و محلی را از بارزترین ویژگی های این طرح ها دانست و تصریح کرد: ویژگی جالبی که این المان ها دارد، فراهم کردن امکان عکاسی خانوادگی برای شهروندان سلماس و مسافران نوروزی بود تا نوروز خاطره انگیزی را رقم بزنیم.

وی با اشاره به اینکه در راستای زیباسازی میادین اصلی شهر شطرنجی سلماس، حدود ۱۵۰۰ متر ریسه چراغ بکار برده شده گفت: بیش از ۵۰۰ متر نورپردازی ۷رنگ در نقاط مختلف شهر سلماس به منظور ایجاد جلوه های نوری در نقاط مختلف این شهر در ساعات شبانه صورت گرفت.

شهردار سلماس، کاشت ۹۰۰ اصل نهال شامل نارون پیوندی، اقاقیا افرا، چنار و بیدمجنون در معابر، پارک ها و بلوارهای شهر، کاشت ۲۵۰ بوته انواع درختچه شامل رز، مروارید، زرشک زینتی، یاس زرد و نیز کاشت ۲۵ هزار بوته گلهای فصلی بهار در میادین و پارک های شهر سلماس را از اقدامات واحد فضای سبز شهرداری سلماس در نوروز ۱۴۰۱ اعلام کرد.

قنبری تاکید کرد: در راستای ارزش‌گذاری هرچه بیشتر به نمادهای ملی و میهنی و همزمان با آغاز سال نوی شمسی، تعداد ۴ پرچم اهتزاز نوری به ابعاد ۴ در ۹ متر مربع و نیز کلیه پرچم های ملی و رنگی سطح شهر تعویض و نوسازی شدند.

شهردار سلماس یادآور شد: علاوه بر اقدامات انجام شده در سطح شهر سلماس، این سازمان در راستای عمل به مصوبات ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی اقدام به تهیه نقشه های گردشگری شهر سلماس نمود و تعدادی از اقلام فرهنگی نیز در میان مسافران نوروزی سلماس توزیع شد.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 233 توسط modir و در روز پنجشنبه 18 فروردین 1401 ساعت ۰۲:۲۶:۵۲
© Copyright 2022 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 228
۵ / ۱۲ / ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه خبر داد؛؛

۱۶۲ باب جایگاه عرضه سوخت منطقه ارومیه آماده ارائه خدمات در نوروز ۱۴۰۱

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه از تمهیدات اندیشیده شده برای سوخت‌رسانی مطلوب به مسافران نوروزی و نظارت‌های کمی و کیفی دقیق در جایگاه‌های عرضه سوخت در نوروز 1401 خبر داد.؛

احمد مجرد در گفتگو با خبرنگار خبر فوری ارومیه با اعلام این خبر در ادامه گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه همانند سال‌های گذشته ضمن تشکیل ستاد هماهنگی و سوخت‌رسانی ایام نوروز، ذخیره سازی بنزین و نفتگاز بخش حمل و نقل را در انبارهای نفت منطقه آغاز کرده است.

162 باب جایگاه عرضه سوخت منطقه ارومیه آماده ارائه خدمات در نوروز 1401 هستند

مجرد افزود: امسال شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با 95 باب جایگاه تک منظوره و دو منظوره عرضه فرآورده‌های سوخت مایع، بنزین، نفتگاز و CNG فعال، 30 باب فروشندگی محور و 37 باب جایگاه تک منظوره CNG در سطح مرکز و شهرهای شمالی استان آذربایجان غربی و با سوخت‌رسانی مطلوب به استقبال مسافران نوروزی می رود.

وی گفت: پیش بینی می‌کنیم در صورت مجاز بودن سفرها در ایام نوروز با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر آذربایجان غربی و کشور، مردم بیش از گذشته از وسایل نقلیه شخصی استفاده کنند و به همین دلیل، از هم اکنون آمادگی لازم را برای افزایش مصرف بنزین و تامین سوخت سفرهای نوروزی را در نواحی و انبارهای نفتی تابعه ایجاد کرده ایم.

این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به وضعیت مطلوب ذخیره سازی فرآورده های بنزین و نفتگاز در انبارهای نفتی منطقه ارومیه امید است خدمات قابل ارائه در امر سوخت‌رسانی سفرهای نوروزی بدون نقص انجام گردد.

بیش از 53 میلیون لیتر نفت سفید به عنوان سوخت زمستانی در ناحیه خوی توزیع شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در ادامه به بازدید از انبار نفت ناحیه خوی اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تا به امروز بیش از 53 میلیون لیتر سهمیه نفت سفید و بالغ بر 193 میلیون لیتر نفتگاز در ناحیه خوی مصرف شده که این مقدار در مقایسه با سال گذشته به جهت توسعه گازرسانی و بازنگری مستمر مشترکین نفت سفید با روند کاهشی مواجه است.

مجرد افزود: با توجه به آمار 11 ماهه سال جاری تا کنون بیش از 166 میلیون لیتر نفت سفید و 844 میلیون لیتر نفتگاز در سطح مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی توزیع شده است.

وی خاطر نشان ساخت: بررسی آخرین وضعیت سوخت‌رسانی زمستانی مشترکین، نیروگاه و سایر مصرف کنندگان عمده و همچنین آماده سازی مجاری عرضه فرآورده های نفتی و CNG شهرستان خوی از اهم دستور کار بازدید گروه معین است.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 228 توسط modir و در روز پنجشنبه 5 اسفند 1400 ساعت ۱۴:۳۴:۴۰
© Copyright 2022 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 225
۲۰ / ۱۱ / ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱

در دهه فجر 1400 منظور شد؛؛

900 پروژه عمرانی و اقتصادی برای توسعه آذربایجان غربی

در دهه مبارک فجر امسال مجموعاً ۹۱۶ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرهای مختلف استان بهره برداری و کلنگ زنی می شوند؛

در دهه فجر 1400 منظور شد؛

900 پروژه عمرانی و اقتصادی برای توسعه آذربایجان غربی

خبرنگار نشریه عهد – فاطمه حاجی زاده:

استاندار آذربایجان غربی گفت: در دهه مبارک فجر امسال مجموعاً ۹۱۶ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرهای مختلف استان بهره برداری و کلنگ زنی می شوند.

محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی گفت: برای این پروژه ها ۷ هزار و ۳۸۱ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

معتمدیان ادامه داد: در دهه فجر ۸۴۹ پروژه با اعتبار ۴ هزار ۱۶۵ میلیارد تومان افتتاح و ۶۷ پروژه نیز با اعتبار ۳ هزار و ۲۱۶ میلیارد تومان کلنگ زنی می شود.

استاندار آذربایجان غربی سهم پروژه های افتتاحی عمرانی را ۵۴۵ پروژه با ۶ هزار و ۱۲۹ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: در این ایام فرخنده ۳۷۱ پروژه اقتصادی نیز با اعتبار یک هزار و ۲۵۲ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۲ هزار و ۷۲۸ نفر افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

به گفته معتمدیان از مجموع پروژه های عمرانی دهه فجر امسال ۴۸۴ پروژه با اعتبار ۳ هزار و ۲۵ میلیارد تومان افتتاح و ۶۱ پروژه نیز با اعتبار ۳ هزار و ۱۰۴ میلیارد تومان کلنگ زنی می شود.

وی اضافه کرد: از مجموع پروژه های اقتصادی نیز ۳۶۵ پروژه با یک هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان افتتاح و عملیات اجرایی ۶ پروژه نیز با ۱۱۲ میلیارد تومان در این ایام آغاز خواهد شد.

استاندار آذربایجان غربی‌، گازرسانی به ۱۰۳ روستا و یک شهر را از جمله پروژه های افتتاحی در این ایام مبارک عنوان کرد و افزود: استان از نظر شاخص گاز رسانی در کشور وضعیت مناسبی ندارد که امیدواریم با گازرسانی به ۳۷۱ روستا در سال آینده بتوانیم از نظر بهره‌مندی مردم از گاز طبیعی به میانگین کشوری برسیم.

وی همچنین استفاده از ظرفیت های ملی و استانی برای ساخت مدارس در استان در جهت برچیده شدن مدارس کانکسی را مورد تاکید قرار داد و افزود: در دهه فجر امسال ۳۰۳ کلاس درس برای ۱۰ هزار و ۶۰۰ دانش آموز به بهره برداری می رسد و ما امیدواریم با توان نهادهای انقلابی در سال آینده بتوانیم با احداث ۵۰۰ کلاس درس، بخشی از مدارس کانکسی در استان را حذف کنیم تا به میانگین کشوری در این شاخص برسیم.

به گفته معتمدیان احداث خطوط انتقال برق، احداث خانه های بهداشت و مرکز جامع سلامت، بهره برداری از ۱۹ طرح در حوزه آب و فاضلاب و بهره برداری از ۱۹ کیلومتر راه اصلی و آغاز احداث ۴ هزار مسکن ملی از جمله برنامه های استان آذربایجان غربی در دهه مبارک فجر امسال است.

وی همچنین گفت: امروز نیز به صورت همزمان ۹۲سامانه آبیاری نوین بخش کشاورزی در سراسر استان بهره برداری می رسد.

استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی این پروژه ها در تمامی ۱۹ شهرستان استان بهره برداری و یا کلنگ زنی می شوند.

معتمدیان با تاکید بر نگاه ویژه دولت سیزدهم به ارتقای شاخص‌ها در مناطق مختلف کشور گفت: امیدواریم با اجرای برنامه های مختلف در سال آینده و توجه به مناطق کم برخوردار، بتوانیم از محرومیت در برخی از شاخص ها عبور کرده و روند توسعه استان شتاب گیرد.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 225 توسط admin و در روز چهارشنبه 20 بهمن 1400 ساعت ۱۴:۰۱:۵۷
© Copyright 2022 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 222
۲۱ / ۱۰ / ۱۴۰۰ - ۸:۳۷

21 دی 1400 ؛؛

شماره 159 هفته نامه قله منتشر شد

شماره 159 نشریه هفتگی قله ، روز سه شنبه 21 دی 1400 در 12 صفحه منتشر و بر پیشخوان روزنامه فروشی های آذربایجان غربی قرار گرفت.؛

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 222 توسط admin و در روز سه شنبه 21 دی 1400 ساعت ۰۸:۳۷:۵۰
© Copyright 2022 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 217
۱۵ / ۹ / ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۶

15 آذر ؛؛

انتشار شماره 105 نشریه عهد

شماره 105 هفته نامه عهد منتشر شد.؛

انتشار شماره 105 نشریه عهد

شماره 105 هفته نامه عهد ، در 12 صفحه با مطالب متنوع روز 15 آذر منتشر شد.

این نشریه به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی خانم ساقی نصیری و سردبیری علی علی زاده با رویکرد دینی و قرآنی منتشر می شود.

گستره این نشریه استان آذربایجان غربی است.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 217 توسط admin و در روز دوشنبه 15 آذر 1400 ساعت ۱۶:۴۶:۰۵
© Copyright 2022 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 214
۱۸ / ۷ / ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۴

افزایش 8 درصدی مصرف CNG در مرکز وشمال آذربایجان غربی

افزایش 8 درصدی مصرف CNG در مرکز و شمال آذربایجان غربی عهد خبر: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: در 6 ماهه نخست سالجاری مصرف CNG در سطح مرکز و شهرهای شمال استان 8 درصد افزایش داشته است. احمد مجرد مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه  در ادامه این

افزایش 8 درصدی مصرف CNG در مرکز و شمال آذربایجان غربی

عهد خبر:

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: در 6 ماهه نخست سالجاری مصرف CNG در سطح مرکز و شهرهای شمال استان 8 درصد افزایش داشته است.

احمد مجرد مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه  در ادامه این گفت و گو افزود: در 6 ماهه نخست سالجاری مصرف CNG  به عنوان سوخت پاک و سازگار با محیط زیست در سطح مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی 8 درصد افزایش داشته است

او گفت: متوسط مصرف روزانه گاز طبیعی در منطقه ارومیه بالغ 900 هزار متر مکعب می باشد که با مشارکت گسترده خودروهای عمومی و باری در طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودرو های عمومی افزایش یافته است.

 مجرد اضافه کرد: شهروندان محترم دارای وسایط نقلیه عمومی و باری و تاکسی های اینترنتی می توانند با ثبت نام در سامانهir.niopdc.gcr://https نسبت به دوگانه سوز کردن خودروی خود اقدام کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه  یادآور شد: منطقه ارومیه(مرکز و شهرهای شمال استان) دارای 76 باب جایگاه عرضه سوخت پاک می باشد که بصورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به خودروهای دوگانه سوز می باشند.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 214 توسط admin و در روز یکشنبه 18 مهر 1400 ساعت ۱۳:۰۴:۲۶
© Copyright 2022 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 208
۶ / ۷ / ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۱

روزنامه ولایت شرق چاپ سه شنبه 6 مهر 1400؛؛

پانصد و پنجاه و نهمین شماره روزنامه ولایت شرق منتشر شد

پانصد و پنجاه و نهمین شماره روزنامه ولایت شرق(روزنامه اجتماعی-اقتصادی با رویکرد دینی، قرآنی و پایداری) منتشر شد.؛
روزنامه ولایت شرق

صفحه اول شماره 559 روزنامه ولایت شرق

 

در شماره 559 روزنامه ولایت شرق می خوانید:

امام خامنه ای در مراسم اربعین حسینی:

«تبیین» خنثی کننده هجمه تبلیغاتی دشمن است

فرماندار تربت حیدریه:

نیروهای مسلح تهدید و تحریم را به فرصت تبدیل کردند

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:

ایستادگی در برابر استکبار برگرفته از سیره حسینی است

استاندار تأکید کرد؛

ضرورت رفع مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران آذربایجان غربی

دفاع مقدس ریشه در فرهنگ عاشورا داشت(یادداشت شماره 559 به قلم محمدحسین حمزه)

برگزاری دوره سراسری توانمندسازی داوری مسابقات قرآن ویژه فرهنگیان

«حرم مطهر رضوی» ملجأ جاماندگان اربعین

مرمت و احیای حجرات مسجد جامع ارومیه نیازمند تخصیص اعتبار است

با حضور مسئولین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مقامات نظامی و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد؛

یادواره شهدای رسانه و تجلیل از خبرنگاران دفاع مقدس

نمایشگاه عکس سوگواره مهر محرم در حرم رضوی افتتاح شد

آیین تجلیل از یادگاران دفاع مقدس در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد

 

روزنامه ولایت شرق، روزنامه اجتماعی-اقتصادی با رویکرد قرآنی، دینی و پایداری است که به صورت منظم و روزانه در 8 صفحه به همراه ضمائم منتشر می گردد.

صاحب امتیاز و مدیرمسئول روزنامه ولایت شرق، ساقی نصیری بوده و علی علیزاده نیز سردبیر این روزنامه می باشد.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 208 توسط modir و در روز سه شنبه 6 مهر 1400 ساعت ۱۷:۵۱:۲۹
© Copyright 2022 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 205
۶ / ۷ / ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲

مشتریان بانک بروز رسانی کنند؛؛

نسخه جدید موبایل بانک و سامانه بانکداری اینترنتی بانک رفاه کارگران رونمایی شد

به منظور توسعه و بهبود خدمات بانکداری الکترونیکی و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، نسخه جدید مبتنی بر وب سامانه همراه بانک رفاه کارگران راه اندازی شد.؛

به گزارش پایگاه خبری عهد خبر به نقل از اولدوز خبر، در نسخه جدید مشتریان می توانند خدماتی نظیر چک های صیادی(پیچک) شامل انتقال چک صیادی، تایید چک صیادی، استعلام چک توسط دارنده و استعلام چک توسط صادر کننده و همچنین سایر خدمات نظیر ثبت نام و بازنشانی رمز همراه بانک و تغییر تصویر پس زمینه کارت را دریافت کنند.

نسخه جدید سامانه بانکداری اینترنتی بانک رفاه کارگران راه اندازی شد

به منظور بهبود و ارتقای کیفیت خدمات الکترونیکی بانک رفاه و با هدف افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، نسخه جدید سامانه بانکداری اینترنتی این بانک راه اندازی شد.

در نسخه جدید که ویژه مشتریان حقیقی است خدماتی همچون، “ثبت نام آنلاین/ فراموشی رمز” سامانه های اینترنت بانک و موبایل بانک، دریافت رسید از گزارش صورتحساب و امکان مشاهده مانده و سقف ریالی تراکنش های هر حساب در روز ارائه شده است.

نحوه فعال سازی سامانه های بانکداری اینترنتی و موبایل بانک مشتریان بانک رفاه کارگران

بر اساس این گزارش، کاربران سامانه بانکداری اینترنتی حقیقی می توانند با استفاده از منوی “ثبت نام آنلاین/ فراموشی رمز” در صفحه ورود به سامانه اینترنت بانک و با ورود اطلاعات کارت و شماره موبایل خود نسبت به فعال سازی سامانه های بانکداری اینترنتی و موبایل بانک و یا تغییر نام کاربری، رمز عبور اول و دوم خود بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب، اقدام کنند.

امکانات سامانه های بانکداری اینترنتی و موبایل بانک برای مشتریان بانک رفاه کارگران

کاربران بانک رفاه کارگران می توانند از طریق گزارش صورتحساب نسبت به دریافت و چاپ رسید تراکنش مورد نظر اقدام کنند.

علاوه بر این، پس از انتخاب حساب مبدأ در زمان انتقال وجه در منوهای انتقال وجه فوری، پایا، ساتنا، پرداخت قبض، پرداخت حق بیمه کارفرمایان و پرداخت تسهیلات در سامانه بانکداری اینترنتی بانک رفاه کارگران امکان مشاهده سقف مبلغ قابل انتقال در 24 ساعت و حداکثر مبلغ قابل انتقال در شبانه روز جاری از حساب مبدأ برای کاربران این بانک فراهم شده است.

5941 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک رفاه کارگران در مرداد ماه

بانک رفاه کارگران در مرداد ماه سال جاری 5941 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرد.

در راستای تحکیم بنیان خانواده و کمک به تشکیل آن، شعب سراسر کشور بانک رفاه کارگران در مرداد ماه سال جاری 6905 فقره تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه به مبلغ 5941 میلیارد ریال پرداخت کردند.

بر اساس این گزارش و بر مبنای اطلاعات استخراج شده از سامانه ازدواج بانک مرکزی، تعداد 31744 متقاضی نیز تا پایان مرداد ماه در صف دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه از این بانک قرار دارند.

ثبت شده در سایت عهد خبر | پایگاه خبری ارومیه طی شماره 205 توسط modir و در روز سه شنبه 6 مهر 1400 ساعت ۱۱:۵۲:۴۷
© Copyright 2022 https://ahdkhabar.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر